Lokalizator GPS dla Babci i Dziadka ale także i dla wnuczka Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
piątek, 22 stycznia 2016 13:12

Lokalizator GPS dla Babci i Dziadka

Zbliżający się Dzień Babci i Dzień Dziadka to idealna okazja do tego, aby wyposażyć naszych seniorów w przydatne gadżety, które wpłyną na poprawę ich bezpieczeństwa. Jednym z takich rozwiązań jest lokalizator GPS ukryty w praktycznym zegarku. Urządzenie to ma kilka dodatkowych funkcji, które można wykorzystać w sytuacji zagrożenia.

 

Starsze osoby często mają problemy z pamięcią, orientacją w miejskiej przestrzeni oraz komunikacją. Aby uchronić naszych najbliższych przed niebezpiecznymi sytuacjami zagrażającymi ich życiu, warto pomyśleć o lokalizatorze GPS, który pozwoli dzieciom czy wnukom monitorować miejsce pobytu swoich bliskich.

Urządzenie jest wyposażone w moduł GPS, który przesyła dane o aktualnej lokalizacji osoby poprzez wiadomość SMS lub bezpłatną aplikację współpracującą z systemem Android. Dużą wartość ma precyzja namierzenia wahająca się od 2 do 15 m. Jest ona niezwykle przydatna w dużych miastach i na zatłoczonych ulicach. Lokalizator GPS posiada również alarmowy przycisk SOS. Pozwala on na natychmiastowe połączenie z 3 zdefiniowanymi numerami telefonu. Warto zaznaczyć, że po uruchomieniu alarmu, lokalizator ma próbować połączyć się ze wszystkimi ustalonymi osobami. Co więcej, lokalizator GPS V-88 umożliwia również odbieranie połączeń telefonicznych. Dzięki temu możemy być w stałym kontakcie z najbliższymi. Wbudowany głośnik pozwala również na podsłuch otoczenia.

Warto również podkreślić rozmiar lokalizatora i dyskretne ukrycie go w zegarku. Dzięki temu urządzenie nie przeszkadza w codziennych obowiązkach, a widoczna tarcza pozwala na łatwy odczyt godziny. Ważny jest także długi czas czuwania. Wydajne akumulatory pozwalają na kilka dni ciągłej pracy. Oznacza to, że dziadkowie nie muszą stale myśleć o ładowaniu baterii.

Więcej informacji na temat lokalizatora:
http://www.spyshop.pl/v-88-tropiciel-gps-dla-chorych-na-alzheimera-941.html

Lokalizator GPS dla seniora V-88 – cena 669 zł

www.spyshop.pl 

/źródło - Tabasco PR/

Poprawiony: piątek, 22 stycznia 2016 13:37