Prebiotyczne pomadki do ust
Wpisany przez s.z.   
czwartek, 22 lutego 2024 14:06

Prebiotyczne pomadki do ust

Skóra ust jest bardzo wrażliwa. Szybko przesusza się i pierzchnie. Główna przyczyna tkwi w jej budowie, ale także nieprawidłowej i niesystematycznej pielęgnacji. Jak temu zapobiegać? Warto sięgnąć po kosmetyki z prebiotykami!

Chcąc utrzymać naskórek w dobrej kondycji, niezbędna jest systematyczna pielęgnacja. Bardzo niekorzystny wpływ na kondycję skóry ust mają złe warunki pogodowe, zarówno zimą jak i latem. Wiatr, zmiany temperatury (a więc i wysokie i te skrajnie niskie), zbyt suche powietrze czy wilgoć. Dlaczego tak się dzieje?

Przyczyny złego stanu naskórka ust

Skóra ust jest dużo cieńsza, bardziej delikatna i wrażliwa od skóry na innych częściach twarzy. W dodatku nie ma naturalnej, ochronnej warstwy hydrolipidowej – dlatego jest bardzo podatna na odwodnienie. Brak w niej również gruczołów potowych i łojowych, które zapewniałyby naturalne nawilżenie. Poza tym nie produkuje melaniny zabezpieczającej przed działaniem promieniowania UV.

Idealne pomadki do pielęgnacji

Stosowanie pomadek pielęgnacyjnych jest niezwykle ważne, aby zachować naskórek ust w dobrej kondycji. Kosmetyki te nawilżają, natłuszczają, chronią przed wysuszeniem, a te bogate w odpowiednie składniki aktywne, również odżywiają. Dzięki nim usta wyglądają zdrowo i pięknie.
Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK przygotowało na najbliższy sezon pomadki prebiotyczne, których zadaniem jest wspieranie mikrobiomu skóry. Ich skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzono w niezależnym laboratorium, przyznając pomadkom PREBIOTIC międzynarodowy certyfikat Safe Microbiome®.
Najnowsze pomadki FLOSLEK są odpowiedzią na potrzeby świadomego konsumenta szukającego wyjątkowo skutecznych i delikatnych produktów o krótkich, czystych składach. Formuła tych pomadek oparta jest na roślinnych emolientach i fermentowanym oleju z kamelii japońskiej, co sprzyja naturalnej mikroflorze skóry. Aż 99% składników zawartych w pomadkach jest pochodzenia naturalnego.

Składniki aktywne zawarte w pomadkach ochronnych PREBIOTIC:

Fermentowany olej z nasion kamelii japońskiej – jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych wspomagających funkcjonowanie płaszcza hydrolipidowego skóry. Łagodzi podrażnienia, nawilża i kondycjonuje.

Olej migdałowy – jest bogaty w witaminy C i E, zawiera też duże ilości kwasu linolowego i oleinowego, które działają zmiękczająco na skórę. Odżywia, łagodzi i regeneruje skórę oraz opóźnia proces starzenia. Odbudowuje naturalną barierę lipidową.

Olej karotkowy – oprócz beta-karotenu zawiera witaminy A, B, C, E i F oraz kwasy tłuszczowe. Wygładza i regeneruje skórę oraz zwiększa jej elastyczność.

Wosk carnauba – otrzymywany jest z liści palmy brazylijskiej Copernica cerifera. Chroni skórę przed działaniem czynników zewnętrznych, poprawia kondycję naskórka oraz nawilża i wygładza.

Wosk candelilla – to bogate źródło kwasów tłuszczowych, węglowodanów i estrów. Odżywia naskórek, natłuszcza go, wygładza oraz działa ochronnie.

Pomadki ochronne PREBIOTIC:

Prebiotyczna pomadka do ust olej migdałowy
Pomadka przynosi natychmiastową ulgę przy spierzchniętych, suchych wargach oraz drobnych pęknięciach naskórka wynikających z przesuszenia, co potwierdza 100% osób testujących te pomadki. Zapewnia też odpowiednie natłuszczenie. W przypadku długotrwałego stosowania, produkt działa kojąco, wzmacnia naturalną barierę ochronną oraz regeneruje naskórek. Przywraca mu gładkość i miękkość. Podkreśla również naturalny kolor ust i przywraca im naturalny blask.
Pomadka zawiera olej migdałowy i fermentowany olej z kamelii japońskiej.
Kosmetyk sprzyja naturalnej mikroflorze skóry. Nie zawiera kompozycji zapachowej.

Pojemność: 4 g
sugerowana cena: 12,99 PLN

Prebiotyczna pomadka do ust wosk carnauba
Już po jednorazowym zastosowaniu kosmetyk przynosi ulgę spierzchniętym i suchym ustom. Idealnie je natłuszcza i nawilża. 100% badanych potwierdza, że kosmetyk działa kojąco i łagodząco na skórę ust oraz widocznie je regeneruje i przywraca komfort. Usta stają się gładkie, miękkie i naturalnie piękne.
Pomadka zawiera wosk carnauba i fermentowany olej z kamelii japońskiej.
Kosmetyk sprzyja naturalnej mikroflorze skóry. Nie zawiera kompozycji zapachowej.

Pojemność: 4 g
sugerowana cena: 12,99 PLN

Prebiotyczna pomadka do ust olej karotkowy
Dzięki wyjątkowej recepturze na bazie roślinnych emolientów, kosmetyk łagodzi i regeneruje podrażnioną i spierzchniętą skórę. Wzmacnia naturalną barierę ochroną, przywraca odpowiednie nawilżenie, miękkość i elastyczność. Wygładza, odżywia i regeneruje. Produkt eliminuje suchość i łuszczenie się naskórka ust.
Pomadka zawiera olej karotkowy i fermentowany olej z kamelii japońskiej.
Kosmetyk sprzyja naturalnej mikroflorze skóry. Nie zawiera kompozycji zapachowej.

Pojemność: 4 g
sugerowana cena: 12,99 PLN

Prebiotyczna pomadka do ust wosk candelilla
Pomadka silnie regeneruje skórę ust. Wygładza je, uelastycznia i ma działanie ochronne. Natłuszcza i nawilża. Przywraca ulgę spierzchniętym i suchym ustom, a także świetnie sobie radzi z drobnymi pęknięciami naskórka wynikającymi z jego przesuszenia. Przywraca im gładkość oraz zapewnia zdrowy, naturalny wygląd.
Pomadka zawiera wosk candelilla i fermentowany olej z kamelii japońskiej.
Kosmetyk sprzyja naturalnej mikroflorze skóry. Nie zawiera kompozycji zapachowej.

Pojemność: 4 g
sugerowana cena: 12,99 PLN

FLOSLEK Laboratorium to marka kosmetyków przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji i ochrony wrażliwej skóry twarzy i ciała, dostosowana do indywidualnych potrzeb skóry w zależności od wieku i typu. Kosmetyki FLOSLEK Laboratorium powstają w nowoczesnym laboratorium badawczo-rozwojowym ze składników aktywnych pochodzenia naturalnego. Preparaty są oparte na innowacyjnych formułach, charakteryzują się wysoką skutecznością i bezpieczeństwem stosowania. Firma posiada własne laboratoria: badawczo-rozwojowe oraz kontroli jakości. Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK posiada międzynarodowy certyfikat Zarządzania Jakością w zakresie opracowywania receptur nowych serii kosmetycznych, ich produkcji i sprzedaży. Oferta FLOSLEK Laboratorium obejmuje wszystkie linie kosmetyczne przeznaczone do pielęgnacji i ochrony skóry kobiet, mężczyzn i dzieci. Marka jest dostępna w drogeriach, aptekach i sklepach kosmetycznych oraz sklepie internetowym. Więcej informacji na www.floslek.pl.

/źródło - /

Poprawiony: czwartek, 22 lutego 2024 14:18