Ostatni dzwonek na wykorzystanie bonu turystycznego !
Wpisany przez S.Z.   
sobota, 11 lutego 2023 14:24

Ostatni dzwonek na wykorzystanie bonu turystycznego !

Ferie zimowe 2023 mają się ku końcowi, a cieszą się przepiękną, śnieżną aurą w wielu regionach Polski. Szukając okazyjnych cen ośrodków wypoczynkowych, warto zainteresować się wykorzystaniem bonu turystycznego. Ministerstwo Sportu i Rekreacji jakiś czas temu oficjalnie ogłosiło, że przedłuża ważność bonu tylko do 31 marca 2023 roku. To ostatni dzwonek by zrealizować państwowe świadczenie uprawniającego do kwoty 500zł na każde dziecko. Gdzie dokładnie możemy wyjechać, wykorzystując przy tym bon turystyczny? Oto propozycje w sam raz na ferie zimowe.


 

Aktualnie polska turystyka mierzy się z niepewnością geopolityczną oraz inflacją. Wielu Polaków chcąc zapewnić atrakcyjne ferie zimowe dla swoich dzieci, ze względu na duży wzrost cen, jest zmuszonych zrezygnować z urlopowego wypadu na wczasy. Ogromnym wsparciem dla branży hotelarskiej i nie tylko, okazuje się być bon turystyczny. To on realnie może umożliwić wyjazd na narty, zapewnić kolonie dziecku czy wybrać się nad morze w celach rekreacyjnych. Jest to idealne narzędzie konkurencyjne wobec zagranicznych ofert, które pomimo kryzysu i inflacji daje możliwość wyjazdu choćby na kilka dni dla całej rodziny, bądź wspomoże budżet wyjazdowy. Ministerstwo Sportu i Rekreacji ogłasza ostatni dzwonek na wykorzystanie wymienionego świadczenia. Pozostał zatem idealny czas ferii zimowych, aby zrealizować bon turystyczny i cieszyć się zimowym szaleństwem wraz z całą rodziną.

Gdzie możemy zrealizować bon turystyczny?

Bon turystyczny oferujący wykorzystanie 500zł na każde dziecko i 1000 zł na dziecko z niepełnosprawnościami można pobrać w sposób elektroniczny i zrealizować w wybranych do tego miejscach i obiektach turystycznych. Zgodnie z regulaminem świadczenie można wykorzystać, m.in. w hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, pensjonatach, czy gospodarstwach agroturystycznych. Nadwiślańska Agencja Turystyczna posiadając w swojej ofercie rozmaite obiekty wypoczynkowe, oferuje polskim rodzinom wspólny wypad zarówno na narty, jak i nad morze. Sieć hoteli NAT honoruje bon turystyczny i oferuje przy tym niezapomniane ferie zimowe przepełnione różnorodnymi atrakcjami takimi jak narty, snowboard, baseny, gabinety spa, czy sale zabaw dla dzieci.

- Doskonałym rajem dla narciarzy i nie tylko jest Hotel*** NAT Wisła (Ogrodzisko) zlokalizowany w samym sercu pasma gór Beskidu Śląskiego, na stoku Cieńkowa. Obiekt ten idealnie sprawdzi się dla osób chcących aktywnie spędzić ferie zimowe i skorzystać z uroków śnieżnobiałych i urokliwych warunków pogodowych. Tuż przy hotelu można znaleźć wyciągi narciarskie i wiele pieszych ścieżek górskich, a w ramach odpoczynku obiekt oferuje strefę relaksu z jacuzzi i sauną – mówi Franciszek Glazer, Dyrektor hotelu.


Kolejnym równie atrakcyjnym miejscem na wypoczynek w czasie ferii i honorującym bon turystyczny jest Hotel*** NAT Krynica Zdrój (Jagiellonka), położony w samym centrum uzdrowiskowego i leczniczego mikroklimatu zwanego „Perłą Polskich Uzdrowisk”. Krynica Zdrój to jedno z najbardziej popularnych regionów górskich, słynących ze wspaniałych warunków sportowych. Obiekt ten to połączenie pobytu zdrowotnego z licznymi aktywnościami fizycznymi. Dla młodych fanów sportów zimowych, Krynica Zdrój oferuje wiele tras narciarskich, kryte lodowisko oraz sankostradę znajdującą się na Górze Parkowej. Sieć hoteli NAT honoruje bony turystyczne również w północnych rejonach Polski. Rodziny preferujące prozdrowotny klimat, możliwość powdychania jodu i spokojnego spędzenia ferii zimowych mogą odwiedzić Hotel*** NAT w Sarbinowie. To polecane przez właścicieli miejsce dla rodzin z dziećmi, chcącymi się zrelaksować, odpocząć i zregenerować organizm we wspaniałym nadmorskim mikroklimacie.
Szczegółowe informacje na temat bonu turystycznego ważnego tylko do 31 marca 2023 roku i formy jego realizacji można znaleźć po linkiem: https://www.nat.pl/pl/polski-bon-turystyczny

Nadwiślańska Agencja Turystyczna (NAT) – sieć polskich hoteli i ośrodków wypoczynkowych, www.nat.pl

/źródło - /

Poprawiony: sobota, 11 lutego 2023 14:34