Herbatka Zioła Mnicha Na trawienie
Wpisany przez S.Z.   
poniedziałek, 02 stycznia 2023 16:34

Herbatka Zioła Mnicha Na trawienie

Naturalnie w trosce o zdrowie

Natura to prawdziwa skarbnica dobroczynnych substancji, które mogą wspomagać nasz organizm w wielu obszarach. Ich właściwości są znane i cenione od dawna, a my niezwykle chętnie korzystamy z nich także dziś. Idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy poszukują naturalnego wsparcia pracy układu pokarmowego, jest herbatka Zioła Mnicha Na trawienie. Znajdziemy w niej połączenie starannie dobranych roślinnych składników, które wspomagają prawidłowe trawienie i pracę jelit.

Zioła - niegdyś troskliwie uprawiane w niemal każdym domowym ogródku i wykorzystywane jako pomoc przy wielu dolegliwościach, przeżywają swój wielki renesans. Sięgamy po nie chętnie i często, czerpiąc wsparcie z ich cennych właściwości. Chcąc wzmacniać organizm i jego prawidłowe funkcjonowanie, poszukujemy rozwiązań opartych właśnie na mocy natury. Dbamy też o to, by produkty wybierać świadomie i mądrze – tak, by ich skład w pełni odpowiadał naszym potrzebom, a przy tym był w 100% naturalny.

Odpowiedzią na te oczekiwania są herbatki ziołowe Zioła Mnicha, stworzone z myślą o osobach ceniących tradycyjne składniki oraz sprawdzone receptury. Powstały na bazie połączenia wieloletniego doświadczenia, wiedzy i pasji do ziół. To bogactwo natury, starannie zamknięte w małych torebkach, by w pełni korzystać z właściwości, aromatu i smaku Ziół Mnicha.

W asortymencie herbatek Zioła Mnicha naturalne rozwiązanie dla siebie znajdą osoby, które poszukują wsparcia prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Herbatka Zioła Mnicha Na trawienie zawiera specjalnie dobrane składniki, które pozwalają zadbać o prawidłowe trawienie i pracę jelit:

• Len - zawiera substancje śluzowe, które powlekają przewód pokarmowy. Wspomaga regularną pracę jelit i pasaż jelitowy, przez co wspiera ich oczyszczanie. Korzystnie wpływa na prawidłowe trawienie.
• Liść mięty pieprzowej - wspomaga naturalne procesy trawienne i pracę jelit, przyczyniając się do właściwego funkcjonowania układu pokarmowego. Wykazuje właściwości rozkurczowe i wspomaga prawidłowe ruchy perystaltyczne jelit, a przez to wpływa na usuwanie uczucia pełności i wzdęć.

Dla osiągnięcia najlepszych efektów, herbatkę Zioła Mnicha Na trawienie warto pić regularnie, jako stały element zrównoważonej, codziennej diety.

Marka Zioła Mnicha oferuje także inne herbatki ziołowe, wspomagające prawidłowe funkcjonowanie organizmu: Na odporność, Na odchudzanie, Na cholesterol, Na ciśnienie, Na cukier, Na oczyszczanie.

Cena:
Herbatka Zioła Mnicha Na trawienie – 5,39 zł/op.40 g (20 torebek x 2 g)


 

„Herbapol-Lublin” S.A. to lider polskiego rynku spożywczego z historią sięgającą 1949 roku. Od samego początku inspiruje się naturą i czerpie z jej bogactwa, oferując konsumentom produkty wysokiej jakości. Portfolio produktowe firmy obejmuje kategorie syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, funkcjonalnych, herbat białych, zielonych, czerwonych i czarnych, produktów dżemowych, syropów do mleka i gotowych do picia napojów herbacianych oraz cukierków odświeżających. W portfolio produktowym marki znajdziemy m.in. Herbapol, Big-Active, Zioła Mnicha, Nasza, Polana. Herbapol-Lublin to świetny przykład połączenia tradycji z nowoczesnością. Marka niezmiennie cieszy się zaufaniem czterech pokoleń konsumentów.

/źródło - /

Poprawiony: poniedziałek, 02 stycznia 2023 16:43